Samarbejdspartnere

 

Jakob Bønløkke , Tornsbjerggård   

Viceforstander, violinist

jakob.boenloekke@gmail.com

 

Anne Muxoll Søberg,  AMS Coaching&Event,

Stresscoach og eventmager

amscoach@c.dk, www.ams​coaching.dk

 

Inge-Grethe Ludvigsen, Yes2life​,

Psykoterapeut, Coach, Sandplayterapeut og familieopstiller

inge@yes2life.dk, www.yes2life.dk

Hans Brodal, Socialekologisk forum,SEA,

Civiløkonom og socialøkologisk konsulent

hans.brodal@seaquinta.com


Finn-Einar Kollstrøm, SEA-Quinta,

Lærer og socialøkologisk konsulent

finn-einar@seaqinta.no, www.seaquinta.no

 

Helle Rosenvinge, SEA-Quinta,

Konsulent, administrativ og økonomisk erfaring

helle@seaquinta.no, www.seaquinta.no


Jan Johansen, Jobcenter Aarhus,

Virksomhedskonulent

jjoh@aarhus.dk

 

Tina Lauritsen,

Dramaturg og psykoterapeut

www.tinalauritsen.dk

Anette Raaby, Kongruens,

Psykoterapeut, coach , opstiller og konsulent

ar@kongruens.dk, www.kongruens.dk


Erik Svarer,

Psykolog

erik.svarer@gmail.com


Helle Kofoed,

Kostvejleder

www.hellekofoed.dk

Anker Meier-Nielsen,

Lærer og biografivejleder

anker@vidarskolen.dk

Liv Dhanyo Thommesen, ISFO

www.isfo.dk

til toppen af siden

INTER-MEZZO v/ Lotte Juul Lauesen, Bredgade 6, DK-8600 Silkeborg, tlf. 30 27 07 99, info@inter-mezzo.dk